Ravitalli Salta

VRER Ravit 16.2.2018

Tervetuloa Saltan järjestämiin raveihin!
Vastuuhenkilönä toimii Ellu (VRL-14177).
Raveihin ei saa osallistua ennenkuin kutsu näkyy VRER:n kalenterissa!
Tulokset arpoo Raviarvontakone

Säännöt

~Rajattomasti hevosia/omistaja/valmentaja.
~Yksi ohjastaja voi ajaa vain yhtä hevosta/lähtö. Keksityt ohjastajat sallittu.
~Yksi hevonen yhteen lähtöön/päivä.
~2-vuotiaat lämminveriset ja peitsarit omaan lähtöönsä.
~3-vuotiaat kylmäveriset ja ponit omaan lähtöönsä.
~ikärajat: kts. VRER:n info

Ilmoittautuminen

~Sähköpostiin saltan-vt[at]luukku.com
~Otsikolla ravit131
~VIP 15.2.2018
~Muotoon: ikä skp nimi / ohjastaja (seura/talli) enn. --

Lähdöt


LÄHTÖ 1. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille 3v
1000ve - 500ve - 250ve - 150ve (- 100ve)
1. 3v o Radan Rikkoja / (KaRa) 40,4ke -- 01.38,1ake 1000ve
2. 3v o Pikatti / (KaRa) 33,1aly -- 01.38,3ake 500ve
3. 3v o Naurunappula / (KaRa) 41,2ke -- 01.38,4ake 250ve
4. 3v t Kantarilla / (KaRa) 45,5ke -- 01.38,5ake 150ve
5. 3v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 37,2a -- 01.39,1ake
6. 3v Ruskon Ragnatar / Jere T (RuKo) ei enn -- 01.39,3ake
7. 3v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 39,2a -- 01.40,2ake
8. 3v t Tähtitanssija / (KaRa) 45,5ke -- 01.40,4ake


LÄHTÖ 2. Ryhmäajo 1609m Kylmäverisille 4v+
3000ve - 1500ve - 750ve - 450ve (- 300ve)
Ryhmä 1. Ajettu tasoitusajona!
1. 4v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 31,1ly -- 01.30,3ly 3000ve
2. 6v r Ruuhka Tuukka/Ella (syysaurinko) 01.32,3ke -- 01.30,4ly 1500ve
3. 5v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 31,2ly -- 01.31,6ly 750ve
4. 5v o Guen Saarnaaja / Esa (GT) 31,3ke -- 01.31,6ly 450ve
5. 4v o Pilsnerin Peilikuva / (KaRa) 33,4aly -- 01.32,1ly 300ve
6. 4v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 31,1ly -- 01.32,1ly 300ve
7. 4v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 31,1ly -- 01.32,2ly x 300ve
8. 4v o Uudenkuun Varjovelho / Cherry (CHER) 30,2ake -- 01.32,2ly x 300ve
9. 5v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 31,3ly -- 01.32,4ly
10. 4v t Hieman Hilpeä / Teresa (GT) 32,3ake -- 01.32,5ly
11. 4v t Vallan Halpa / (KaRa) 35,2ake -- 01.32,5ly
12. 5v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 31,2ly -- 01.33,1ly x
13. 4v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 32,3ly -- 01.33,3ly
4v o Melukylän Marakatti / (KaRa) 31,5ke -- HLL
5v o Bergthor / Simo T (RuKo) 31,4ly -- K

Ryhmä 2.
1. 11v t Tierra's Bahula / (StRa) 20,2aly (27,1maly) -- 01.27,1aly xx 3000ve
2. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.27,3aly xx 1500ve
3. 5v o Guen Sotahuuto / Emilia (GT) 28,5aly -- 01.27,4aly 750ve
4. 10v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 26,1a -- 01.27,4aly 450ve
5. 10v t Guen Tuulityttö / Arto (GT) 29,2ake -- 01.27,5aly xx 300ve
6. 4v t Guen Tuulen Kuiskaaja / Iiro (GT) 28,4ake -- 01.27,5aly 300ve
7. 9v t Tierra's Deluna / (StRa) 24,5aly (25,2mke) -- 01.27,5aly x
8. 7v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 26,1a -- 01.28,4aly x
9. 8v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 26,2a -- 01.28,5aly
10. 7v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.28,6aly xx
11. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.29,4aly
12. 4v o Tulikieppi / Jaakko (GT) 29,3ake -- 01.29,5aly xx


LÄHTÖ 3. Ryhmäajo 2600m Kylmäverille 4v+
3400ve - 1700ve - 850ve - 510ve (- 340ve)
Ryhmä 1.
1. 9v o Guen Elvistelijä / Aleksi (GT) 26,2ake -- 01.27,2akp 3400ve
2. 4v o Metkulan Petkutus / (KaRa) 29,6aly -- 01.27,3akp 1700ve
3. 10v o Hallava I.F. / Timo (GT) 26,1ly -- 01.27,3akp 850ve
4. 7v o Theotorden / Janne P (RuKo) 26,2ly -- 01.27,3akp 510ve
5. 9v o Magneettikenttä / Anton (GT) 26,1ke -- 01.27,3akp 340ve
6. 4v o Musta Mestari / (KaRa) 29,7aly -- 01.28,1akp
7. 4v t Markiisin Karakoija / (KaRa) 28,5aly -- 01.28,2akp x
8. 4v t Kehvelin Kapina / (KaRa) 28,5aly -- 01.28,2akp xx
9. 10v t Energialataus / Jouko (GT) 26,2aly -- 01.28,5akp
7v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 26,3ly -- HLL

Ryhmä 2.
1. 8v o Guen Tossavainen / Vesa (GT) 22,2ke -- 01.26,4akp x 3400ve
2. 7v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 25,2ly -- 01.26,5akp x 1700ve
3. 6v t Lehdon Tuike / Mikko (GT) 26,0aly -- 01.26,5akp 850ve
4. 9v t Guen Riimitär / Ingemar (GT) 25,3ake -- 01.26,5akp 510ve
5. 9v t Aarteen Veeruska / Ile (GT) 22,1akex -- 01.27,2akp 340ve
6. 7v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 25,3ly -- 01.27,2akp xx
7. 8v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 25,3ly -- 01.27,3akp
8. 7v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 25,3ly -- 01.27,6akp x
7v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 25,3ly -- K


LÄHTÖ 4. Ryhmäajo 3100m Kylmäverisille 5v+
4000ve - 2000ve - 1000ve - 600ve (- 400ve)
Ajettu tasoitusajona!
1. 12v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.28,2pi 4000ve
2. 10v t Guen Armonisku / Marko (GT) 22,1ke -- 01.28,2pi 2000ve
3. 9v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.28,3pi 1000ve
4. 10v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.28,3pi 600ve
5. 7v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 25,3a -- 01.28,3pi 400ve
6. 7v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 25,1ly -- 01.28,4pi 400ve
7. 7v o Duanin Salamavaras / Kalle (GT) 26,3ake -- 01.28,4pi 400ve
8. 7v t EP Tuulentie / Johanna (GT) 21,2aly -- 01.29,3pi 400ve
9. 11v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 23,2a -- 01.29,3pi x
10. 6v t Vienomieli / Olli (GT) 26,3ly -- 01.29,4pi xx
11. 11v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.29,5pi
12. 7v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 25,5a -- 01.30,1pi
13. 8v t Guen Armoton Lotta / Mika (GT) 27,2akexx -- 01.30,6pi
7v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 25,3ly -- HPL
9v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- HLL


LÄHTÖ 5. Ryhmäajo 4100m Kylmäverisille 5v+
4400ve - 2200ve - 1100ve - 660ve - 440ve
Ryhmä 1.
1. 7v t Venni-Liisu / Kasper (GT) 25,2ke -- 01.31,2api 4400ve
2. 5v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 29,5a -- 01.31,4api 2200ve
3. 11v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,3a -- 01.31,5api 1100ve
4. 7v o Vasaari / Shavo (NaSe) 26,2a -- 01.31,6api 660ve
5. 5v o EP Holsteri / Fredrik (GT) 25,2akex -- 01.32,2api 440ve
6. 8v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 25,4 -- 01.32,2api 440ve
7. 11v o Narrilaivan Pennitön / Toni (NaSe) 26,4 -- 01.32,4api
8. 5v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 29,1a -- 01.32,5api xx
9. 15v t AH Salamatar / Salli (NaSe) 25,4a -- 01.33,2api
10. 9v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,2 -- 01.33,3api
11. 5v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 30,1a -- 01.33,3api x
12. 5v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 30,4a -- 01.33,6api

Ryhmä 2. Ajettu tasoitusajona!
1. 12v o Nukkumatti Luned / Matti (NaSe) 23,3a -- 01.31,2pi 4400ve
2. 13v o Narrilaivan Tuskantuoja / Teuvo (NaSe) 24,2a -- 01.31,3pi x 2200ve
3. 14v t Narrilaivan Hikipinko / Pinni (NaSe) 24,2a -- 01.31,5pi x 1100ve
4. 13v t Narrilaivan Palkkakuitti / Paula (NaSe) 23,4a -- 01.31,6pi x 660ve
5. 7v o Guen Hulmuri / Tero (GT) 23,2aly -- 01.31,6pi x 440ve
6. 8v o Guen Amadeus / Väinö (GT) 23,3aly -- 01.32,3pi 440ve
7. 10v t AH Tulikuu / Tuija (Nase) 24,1 -- 01.33,2pi x 440ve
8. 6v t Rajariemu / Vesku (GT) 24,1aly -- 01.33,2pi
9. 11v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 25,1a -- 01.33,3pi
10. 14v o Narrilaivan Camoon / Keila (NaSe) 25,1a -- 01.33,3pi
11. 9v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 24,4a -- 01.33,4pi
12. 10v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 24,3a -- 01.33,4pi
13v t Narrilaivan Nipottaja / Iina (NaSe) 24,2a -- HLL

Ryhmä 3.
1. 10v o Korkeajännite / James (GT) 21,2aly -- 01.30,1api 4400ve
2. 15v o Joona Luned / Joonas (NaSe) 21,3a -- 01.30,1api 2200ve
3. 10v t Samuliina VJ / Susanne (GT) 21,2aly -- 01.30,2api 1100ve
4. 8v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 22,3a -- 01.30,2api x 660ve
5. 15v t Savun Noidanvarjo / Salli (NaSe) 22,2a -- 01.30,5api 440ve
6. 8v o Lakimies / Joni (GT) 22,3ke -- 01.30,6api 440ve
7. 13v o Narrilaivan Palalaikka / Leena (NaSe) 22,4a -- 01.31,2api x
8. 13v t Narrilaivan Kantele / Eini (NaSe) 23,1a -- 01.31,3api
9. 14v o Narrilaivan Joutilas / Jokke (NaSe) 21,4a -- 01.31,6api
10. 11v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 22,2 -- 01.32,3api
11. 11v t AH Chione / Iida (Nase) 22,5a -- 01.32,6api xx
13v t Narrilaivan Nila / Nelli (NaSe) 22,2a -- K


LÄHTÖ 6. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille Monté 5v+
3000ve - 1500ve - 750ve - 450ve - 300ve
PERUTTU


LÄHTÖ 7. Ryhmäajo 1100m A-ponit 3v
80ve - 40ve - 20ve - 10ve (- 5ve)
1. 3v o Landlord / (KaRa) 03.09,4aly -- 03.09,4aly 80ve
2. 3v t Oops-A-Daisy! / (KaRa) 03.10,4aly -- 03.09,5aly 40ve
3. 3v o Snow On / (KaRa) 03.11,3aly -- 03.11,2aly 20ve
4. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) ei enn. -- 03.11,2aly 10ve


LÄHTÖ 8. Ryhmäajo 1100m A-ponit 4v+
Palkinnot 100-140ve ryhmien mukaan
Ryhmä 1.
1. 4v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 3.09,2ly -- 03.06,6aly 100ve
2. 4v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 3.05,5a -- 03.07,4aly xx 50ve
3. 4v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 3.03,6a -- 03.07,4aly 30ve
4. 4v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 3.05,5a -- 03.07,5aly 20ve
5. 6v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.00,6a -- 03.08,2aly 10ve
6. 4v o Gizmo the Gambler / Matilda (GT) 3.02,3alyx -- 03.09,2aly xx 10ve
7. 4v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 3.06,1a -- 03.09,3aly
8. 6v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 03.10,1aly
9. 5v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.00,6aly -- 03.10,2aly
10. 4v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 3.09,3ly -- 03.10,2aly
11. 5v t Chiandra Amanda/Aleksandra (syysaurinko) ei enn -- 03.12,3aly
12. 4v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 3.19,1a -- 03.12,4aly xx

Ryhmä 2.
1. 4v t Carambola IV / (KaRa) 02.55,2aly -- 02.55,3aly 120ve
2. 4v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.57,6aly -- 02.55,6aly xx 60ve
3. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.57,1aly 40ve
4. 4v t Ginger Estate / (KaRa) 02.56,2aly -- 02.57,2aly x 30ve
5. 4v o Oxxy de Oddball / (KaRa) 02.54,3aly -- 02.57,3aly 20ve
6. 4v o Little Big Boy / (KaRa) 02.53,5aly -- 02.57,3aly x 20ve
7. 6v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.58,6a -- 02.57,4aly
8. 6v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.59,5a -- 02.57,4aly
9. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.57,6aly xx
10. 7v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.51,3aly -- 02.58,4aly
11. 6v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.53,6a -- 02.58,6aly x
6v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.58,6a -- K

Ryhmä 3.
1. 7v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.45,2ly -- 02.46,6aly 120ve
2. 8v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.42,1 -- 02.47,5aly 60ve
3. 6v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.50,5a -- 02.47,6aly 40ve
4. 6v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.49,2a -- 02.48,2aly 30ve
5. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.48,3aly 20ve
6. 7v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.42,5aly -- 02.48,4aly 20ve
7. 6v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.43,2 -- 02.49,3aly
8. 6v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.50,3a -- 02.49,4aly
9. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.49,5aly
10. 5v t Caenleigh Enid / Elli (GT) 2.45,3aly -- 02.49,6aly x
5v o Rachdale Trevor / Matias (GT) 2.48,3ly -- HLL
11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- HML7

Ryhmä 4.
1. 8v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.38,3a -- 02.38,4aly 120ve
2. 8v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.38,2a -- 02.39,4aly x 60ve
3. 8v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,4aly x 40ve
4. 8v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.41,3a -- 02.39,4aly 30ve
5. 8v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,5aly 20ve
6. 9v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.39,4a -- 02.40,3aly
7. 8v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.41,2aly x
8. 8v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.41,5aly xx
9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.41,2 -- K
8v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.38,2a -- HLL

Ryhmä 5.
1. 12v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.22,5a -- 02.27,3aly 140ve
2. 11v t Hentukka / Jami (GT) 2.27,3ly -- 02.27,4aly 70ve
3. 9v o Knyttet / Saku (GT) 2.27,2lyx -- 02.28,2aly 50ve
4. 10v t SB Snutten / (StRa) 2.24,5ly -- 02.29,3aly 40ve
5. 8v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.23,2a -- 02.29,5aly 30ve
6. 7v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.30,4aly
7. 10v o Älynväläys / Tuulikki (GT) 2.24,2ly -- 02.30,4aly
8. 9v o Wonder Wawes / Hilkka (GT) 2.26,3ly -- 02.30,5aly x
9. 8v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.32,5aly -- 02.30,5aly

Ryhmä 6.
1. 17v t JRR Josefina / Tierra (StRa) 2.13,3aly -- 02.17,2aly 140ve
2. 10v o Super Sundaes / Minttu (GT) 2.14,6lyx -- 02.17,5aly xx 70ve
3. 13v t Toy's Dödens Kyss / Heli (GT) 2.14,1ly -- 02.18,6aly x 50ve
4. 9v t SB Snäckan / (StRa) 2.22,3aly -- 02.19,5aly 40ve
5. 10v t Too-ticki / Santeri (GT) 2.16,3ly -- 02.19,5aly x
6. 16v o SB BemariPoika / (StRa) 2.14,6ly -- 02.20,1aly x
7. 16v t Lorelei v.d. Zanneshof / Senni (NaSe) 2.11,5a -- 02.20,2aly xx
16v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- HLL


LÄHTÖ 9. Ryhmäajo 1600m B-ponit 3v
80ve - 40ve - 20ve - 10ve (- 5ve)
1. 3v o Lumbago / (KaRa) 02.23,2aly -- 02.22,3aly 80ve
2. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.22,4aly 40ve
3. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.23,1aly 20ve
4. 3v t Solros / (KaRa) 02.22,2aly -- 02.23,2aly 10ve
5. 3v o Skyttestjärnan / (KaRa) 02.24,2aly -- 02.24,3aly


LÄHTÖ 10. Ryhmäajo 1600m B-ponit 4v+
Palkinnot 100-140ve ryhmien mukaan
Ryhmä 1.
1. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.24,1aly 100ve
2. 4v o Da Capo Knut / Jennika T (RuKo) 2.23,1ly -- 02.24,6aly 50ve
3. 4v t Tannatt Batch Saltney / Saara H (RuKo) 2.25,4ly -- 02.25,3aly 30ve
4. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.25,6aly 20ve
5. 6v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 02.26,3aly xx 10ve
6. 4v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) 2.22,3a -- 02.26,4aly xx 10ve
7. 4v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) 2.22,1a -- 02.26,5aly
8. 4v t Järndäldens Freja / Netta S (RuKo) 2.23,2ly -- 02.27,3aly x
9. 4v o Da Capo Kjell / Pirita S (RuKo) 2.24,3ly -- 02.27,4aly
10. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.27,4aly x
11. 4v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) 2.22,2a -- 02.27,5aly
14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- K

Ryhmä 2.
1. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.19,1aly 100ve
2. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.19,2aly 50ve
3. 5v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.19,3ly -- 02.19,2aly 30ve
4. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.19,2aly 20ve
5. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.19,5aly x 10ve
6. 4v t Thyra Siv / Hilkka (GT) 2.21,2aly -- 02.20,2aly 10ve
7. 6v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.21,3a -- 02.20,2aly
8. 5v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.18,2ly -- 02.20,5aly
9. 4v o Hilding / Santeri (GT) 2.20,5alyx -- 02.21,3aly
10. 5v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.20,6aly -- 02.21,5aly
11. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.21,6aly
5v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.17,6ly -- HLL

Ryhmä 3.
1. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.13,2aly xx 120ve
2. 6v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.13,1 -- 02.13,3aly x 60ve
3. 6v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.14,4 -- 02.13,3aly xx 40ve
4. 6v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.13,5 -- 02.13,3aly xx 30ve
5. 4v t Växlas Candyen / (KaRa) 02.12,6aly -- 02.13,6aly x 20ve
6. 6v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.13,1a -- 02.14,2aly 20ve
7. 4v t Wingards Meia / Elli (GT) 2.14,4ly -- 02.14,3aly xx
8. 5v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.16,3ly -- 02.14,4aly
9. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.14,5aly
10. 6v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.13,1 -- 02.15,4aly
5v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) 2.16,1ly -- K
4v t Kyllengul Kärlek / (KaRa) 02.13,5ly -- K

Ryhmä 4.
1. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.07,2aly x 120ve
2. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.07,3aly 60ve
3. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 2.03,1 -- 02.07,4aly 40ve
4. 4v o Svårt Nöten / (KaRa) 02.12,5aly -- 02.07,4aly xx 30ve
5. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.05,5 -- 02.07,5aly 20ve
6. 7v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.09,2a -- 02.07,5aly xx 20ve
7. 9v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.01,4a -- 02.08,4aly
8. 6v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.12,4a -- 02.08,5aly
9. 5v t Bittra Zoe / (KaRa) 02.10,3aly -- 02.09,1aly
10. 8v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.01,1a -- 02.09,2aly
11. 5v o Kilburgs Claes / Jami (GT) 2.09,1ly -- 02.09,4aly
12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- HLL

Ryhmä 5.
1. 10v t Call 911 / Minttu (GT) 56,4lyx -- 01.55,1aly 140ve
2. 8v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 58,2ly -- 01.55,3aly x 70ve
3. 18v t SB Darling / (StRa) 1.49,3aly (1.58,6maly) -- 01.55,4aly x 50ve
4. 8v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 48,4a -- 01.55,6aly x 40ve
5. 9v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 51,5a -- 01.56,1aly x 30ve
6. 9v t Miftare Go / Milla (NaSe) 55,2a -- 01.56,3aly
7. 9v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,3ly -- 01.56,3aly
8. 9v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 49,2a -- 01.57,1aly
9. 12v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,2a -- 01.57,4aly
6v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 58,4ly -- HLL

Ryhmä 6.
1. 16v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 44,3 -- 01.45,3aly 140ve
2. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.45,4aly 70ve
3. 12v o Neutron B / Nero (NaSe) 43,5a -- 01.45,5aly 50ve
4. 9v o Lyngensyngen / (StRa) 1.44,5ly -- 01.46,3aly 40ve
5. 9v o Luxter Go / Elias (RuKo) 48,1ly -- 01.46,5aly
6. 8v o Victor Rem / (StRa) 1.48,2aly (1.58,3maly) -- 01.47,3aly
7. 12v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 48,1a -- 01.47,5aly
12v o Billboard / Saku (GT) 46,5aly -- K

Ryhmä 7.
1. 12v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 43,2a -- 01.41,4aly 140ve
2. 10v t SB Breler / Stra 1.43,2ly (1.58,2mly) -- 01.41,5aly 70ve
3. 13v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 43,2 -- 01.41,6aly 50ve
4. 13v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 40,6a -- 01.42,2aly 40ve
5. 14v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 43,1a -- 01.42,3aly
6. 12v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 40,2a -- 01.42,6aly
7. 13v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 43,2a -- 01.43,2aly
8. 11v o Karma Bay / Heli (GT) 43,5ly -- 01.43,5aly

Päivän Symppis:
Narrilaivan Joutilas

Paras valjakko:
Fool's Eleonor ja Sonja (NaSe)

Copyright © Ellu (VRL-14177) ellei toisin mainita -- saltan-vt[at]luukku.com
Tämä on Virtuaalitalli, mikään ei ole todellista - This Is A Sim-Game Stable, nothing is real
Tämä on Virtuaalihevonen - This Is A Sim-Game Horse
Mikä on Virtuaalitalli?