Ravitalli Salta

VRER Ravit 28.10.2017

Tervetuloa Saltan järjestämiin raveihin!
Vastuuhenkilönä toimii Ellu (VRL-14177).
Raveihin ei saa osallistua ennenkuin kutsu näkyy VRER:n kalenterissa!
Tulokset arpoo Raviarvontakone

Säännöt

~Rajattomasti hevosia/omistaja/valmentaja.
~Yksi ohjastaja voi ajaa vain yhtä hevosta/lähtö. Keksityt ohjastajat sallittu.
~Yksi hevonen yhteen lähtöön/päivä.
~2-vuotiaat lämminveriset ja peitsarit omaan lähtöönsä.
~3-vuotiaat kylmäveriset ja ponit omaan lähtöönsä.
~ikärajat: kts. VRER:n info

Ilmoittautuminen

~Sähköpostiin saltan-vt[at]luukku.com
~Otsikolla ravit119
~VIP 27.10.2017
~Muotoon: ikä skp nimi / ohjastaja (seura/talli) enn. --

Lähdöt


LÄHTÖ 1. Ryhmäajo 1609m Kylmäverisille 3v
1000ve - 500ve - 250ve - 150ve - 100ve
Ajettu tasoitusajona!
1. 3v o Sølv's Mikälie Otus / Janne 38,3aly -- 01.36,3ly 1000ve
2. 3v t Radikalin Keruutar / (RDT) 34,2aly -- 01.36,3ly 500ve
3. 3v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.43,3ke -- 01.36,4ly x 250ve
4. 3v t Nopsa Aura / Jani (Duo) ei enn -- 01.37,3ly x 150ve
5. 3v t Sølv's Murheprinsessa / (KiRa) 01.36,5ake -- 01.37,5ly xx 100ve
6. 3v o K. Tuulen Luro / Kari (Duo) 41,3 -- 01.38,1ly 100ve
7. 3v t Duanin Kultapiisku / (RDT) 46,8ke -- 01.38,4ly 100ve
8. 3v t Sølv's Legendaarinen Moka / (KiRa) 01.33,1ake xx -- 01.38,6ly x 100ve
9. 3v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.34,8ke -- 01.39,2ly
10. 3v t K. Tumen Aito / Emilia (Duo) 40,3 -- 01.39,3ly x
11. 3v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.32,1ke -- 01.39,4ly
12. 3v t Pompeji Systeemi / (RDT) 46,9ke -- 01.40,2ly
13. 3v o Vasaari / Shavo (NaSe) 43,7(kl) -- 01.40,3ly x
14. 3v o Saltan Huurteinen / (RDT) 47,0ke -- 01.40,4ly
3v o Kuningasjätkä RC / (RDT) 36,3aly -- HML8
3v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 35,1aly -- HLL


LÄHTÖ 2. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille 4v+
3000ve - 1500ve - 750ve - 450ve - 300ve
Ryhmä 1.
1. 4v t Kimakka KAS / Veikka (KADO) 1.32,3ke -- 01.32,2ake 3000ve
2. 5v t Unian Heikunkeikaus / (Unia) 33,2a -- 01.32,3ake 1500ve
3. 4v t K. Hipsu Vappu / Emilia (Duo) 32,2 -- 01.32,3ake 750ve
4. 4v o Jonnet Ei Muista / Ronnie (NAM) 32,5aly -- 01.32,5ake 450ve
5. 4v o K. Se Oli Vahinko / Kari (Duo) 33,2 -- 01.33,4ake 300ve
6. 4v t Viljan Vilm / Jani (Duo) ei enn -- 01.33,5ake
7. 5v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 44,2(kl) -- 01.33,5ake
8. 5v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 44,1(kl) -- 01.34,2ake x
9. 4v t Karman Arastus / Jooni (KADO) 1.36,1ke -- 01.34,6ake

Ryhmä 2.
1. 4v o Woimankoitos / Urmas (Team Ninitra) 31,5a -- 01.29,1ake 3000ve
2. 4v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 32,0a -- 01.30,3ake 1500ve
3. 4v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 31,5a -- 01.30,3ake 750ve
4. 4v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 32,1 -- 01.30,4ake 450ve
5. 4v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 32,1a -- 01.30,6ake
6. 5v t Unian Virivikinä / (Unia) 31,4a -- 01.31,2ake
7. 4v t Valheenpaljastaja / Ida 31,6ake -- 01.31,4ake xx
8. 5v o Unian Vauhkomieli / (Unia) 31,1a -- 01.31,5ake

Ryhmä 3.
1. 5v t. Kekan Kvartaali / M. Laine (KiRi) 28,2 -- 01.27,3ake x 3000ve
2. 4v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 29,4a -- 01.27,3ake xx 1500ve
3. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.27,3ake 750ve
4. 4v t RR. Raudakko / Kasper (KADO) 1.28,3kp -- 01.27,5ake 450ve
5. 4v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 29,6a -- 01.28,2ake 300ve
6. 8v t Kipakka / (Unia) 27,2a -- 01.29,2ake
7. 7v o Unian Runoralli / (Unia) 26,5 -- 01.29,2ake
8. 5v o. K.R. Härmää Karussa / H.Turunen (KiRi) 29,3 -- 01.29,4ake
5v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 28,4a -- HLL


LÄHTÖ 3. Ryhmäajo 2600m Kylmäverille 4v+
3400ve - 1700ve - 850ve - 510ve - 340ve
Ryhmä 1.
1. 4v o Vehtari Mestari / Jani (Duo) 28,2 -- 01.27,3akp 3400ve
2. 4v o Sotilasmuurahainen / Ida 27,3ke -- 01.27,5akp 1700ve
3. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 01.30,2ake-- 01.28,4akp 850ve
4. 4v o Arkajalka KAS / Niko (KADO) 1.33,8ke -- 01.29,2akp x 510ve
5. 4v o Sølv's Voittolinja / (KiRa) 01.33,3ake x -- 01.29,2akp 340ve
6. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 01.29,2ake-- 01.29,4akp
7. 7v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 26,8a -- 01.29,6akp
8. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 32,6ke -- 01.30,2akp
4v o Kasku / Joel (KADO) 1.33,1aly -- HML5
4v o Lejeerinki / Viljami (KADO) 1.29,0aly -- HPL

Ryhmä 2.
1. 8v o Ryövärijätkä / (Unia) 25,2a -- 01.25,1akp 3400ve
2. 9v o EP Valon Poika / (Unia) 25,1a -- 01.25,4akp 1700ve
3. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.25,4akp 850ve
4. 8v t Surusävel / (Unia) 26,3 -- 01.26,2akp 510ve
5. 7v o Ruskon Jupiter / (Unia) 26,1 -- 01.26,2akp 340ve
6. 8v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 25,2a -- 01.26,3akp 340ve
7. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.26,4akp
8. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.26,5akp
9. 7v o AH Varjokuva / (Unia) 25,4 -- 01.27,2akp
10. 7v o Unian Korona / (Unia) 25,4 -- 01.27,2akp
8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.23,0 -- HLL


LÄHTÖ 4. Ryhmäajo 3100m Kylmäverisille 5v+
4000ve - 2000ve - 1000ve - 600ve - 400ve
Ryhmä 1.
1. 6v o Vääpeli / Janne 01.27,4aly -- 01.31,1api 4000ve
2. 5v t K. Carolin Tilta / Jani (Duo) 33,6 -- 01.31,6api 2000ve
3. 5v t Arvuuttaja RC / (RDT) 32,3ly -- 01.32,5api 1000ve
4. 5v o Manailla KAS / (RDT) 32,2aly -- 01.32,6api x 600ve
5. 7v t Repolan Ikiliikkuja / (RDT) 30,2aly -- 01.33,1api xx 400ve
6. 5v o O.R Varjotaikuri / Ida 29,3ly -- 01.33,4api 400ve
7. 5v t K. Ilo Alma / Kari (Duo) 28,1 -- 01.33,4api x
8. 5v t Radikalin Villimimmi / (RDT) 31,1aly -- 01.33,5api
9. 11v t Dii-Dii Daalia / (RDT) 27,0ake -- 01.34,2api
10. 5v t Adinan Kreivitär / Juulia (Adina) 46,0 -- 01.34,2api x
11. 7v t AH Lakuriina / (RDT) 27,6aly -- 01.34,5api
12. 5v r Tiedonjano / Sara 35,1ke -- 01.34,5api

Ryhmä 2. Ajettu tasoitusajona!
1. 8v o Hulivei I.F. / (RDT) 24,4ake -- 01.27,2pi 4000ve
2. 14v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,4 -- 01.27,4pi x 2000ve
3. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 24,5 -- 01.27,5pi x 1000ve
4. 14v o Viritetty / (Unia) 22,9a -- 01.27,5pi 600ve
5. 14v t Ikikorven Kerttu / (Unia) 21,5a -- 01.28,2pi 400ve
6. 10v t Repolan Vilijonkka / (Unia) 22,5 -- 01.28,3pi 400ve
7. 11v o Josveinkin / (Unia) 22,2a -- 01.28,4pi 400ve
8. 7v t Kekan Jekutar / (RDT) 23,4ake -- 01.29,1pi xx 400ve
9. 7v t Snillin Aamutuima / (RDT) 24,5aly -- 01.29,3pi x
10. 6v t Adinan Aksiina / Jooni (KADO) 1.26,2aly -- 01.29,3pi
11. 7v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 25,4 -- 01.29,4pi
12. 6v o Radikaali Weijari / (RDT) 26,3ake -- 01.30,2pi
13. 6v t Kaskun Valkokulta / Miko (KADO) 1.25,4ake -- 01.30,3pi
14. 6v o Encore / (RDT) 26,4ake -- 01.30,5pi
15. 6v t Kalveen Kanesma / Jere (KADO) 1.26,1aly -- 01.30,6pi x
8v o O.R. Keisari / (RDT) 24,1ake -- HLL


LÄHTÖ 5. Ryhmäajo 4100m Kylmäverisille 5v+
4400ve - 2200ve - 1100ve - 660ve - 440ve
Ryhmä 1.
1. 10v t Narrilaivan Nipottaja / Nippe (NaSe) 26,9a -- 01.31,3api xx 4400ve
2. 6v t AH Tulikuu / (Nase) 29,1a -- 01.31,4api 2200ve
3. 9v o Narrilaivan Tuskantuoja / Turo (NaSe) 26,5 -- 01.31,5api 1100ve
4. 7v t AH Chione / (Nase) 29,3a -- 01.32,3api x 660ve
5. 9v o Narrilaivan Palalaikka / Kiia (NaSe) 27,3 -- 01.32,5api x 440ve
6. 9v o Narrilaivan Camoon / Kalle (NaSe) 28,0 -- 01.32,5api
7. 10v t Narrilaivan Hikipinko / Pinni (NaSe) 26,7a -- 01.32,5api xx
8. 8v o Viekas Kettu / Perho 29,2ke -- 01.32,6api
9. 5v t Toivon Metsätähti / Ida 39,8ke -- 01.33,6api
10. 7v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 26,9 -- 01.34,1api

Ryhmä 2.
1. 5v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.26,5ake -- 01.30,3api 4400ve
2. 10v t Narrilaivan Kantele / Katja (NaSe) 25,5 -- 01.30,3api 2200ve
3. 12v t AH Salamatar / (Nase) 26,5 -- 01.30,5api 1100ve
4. 10v t Narrilaivan Nila / Milla (NaSe) 26,5a -- 01.30,6api 660ve
5. 11v t Kriden Synti / Susa (NaSe) 25,6 -- 01.31,2api 440ve
6. 7v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 25,9 -- 01.32,2api
7. 10v t Narrilavian Palkkakuitti / Papu (NaSe) 26,4a -- 01.32,3api
8. 8v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.32,5api x
9. 5v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.26,5aly -- 01.32,5api
10. 10v o Nukkumatti Luned / Matti (NaSe) 26,5 -- 01.32,5api xx

Ryhmä 3.
1. 7v t Tähtiainesta / Ilmari 01.23,5aly -- 01.29,2api x 4400ve
2. 9v o Narrilaivan Joutilas / Jokke (NaSe) 24,2a -- 01.30,4api 2200ve
3. 5v t Duanin Rikkidioksidi / (KiRa) 25,0aly -- 01.31,2api 1100ve
4. 10v o Joona Luned / Joonas (NaSe) 24,3a -- 01.31,2api x 660ve
5. 5v t Repolan Vainotar / (KiRa) 25,2ake -- 01.31,4api 440ve
6. 5v o Repolan Topias / (KiRa) 01.24,5ake -- 01.31,4api
7. 6v o Eemnes / Ronny (KADO) 1.25,2ake -- 01.31,4api
8. 10v t Savun Noidanvarjo / Salli (NaSe) 24,1a -- 01.31,4api
13v o AH Kronos / (Nase) 25,1a -- HPL


LÄHTÖ 6. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille Monté 5v+
3000ve - 1500ve - 750ve - 450ve - 300ve
1. 10v t Liljantytön Henkäys / Aleksandra 30,4ke (m33,2ake) -- 01.28,1make 3000ve
2. 6v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) 33,2ly (m27,1ke) -- 01.28,2make 1500ve
3. 5v t. K.R. Armada / S. Solja (KiRi) 31,2m -- 01.28,3make 750ve
4. 7v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 27,2a -- 01.28,4make x 450ve
5. 6v t Rohkean Kiukkuiita / Tiia (NAM) 28,6ake (m27,6ke) -- 01.28,5make 300ve
6. 6v t EP Noidan Taika / silence (NAM) 25,5aly (m35,3ake) -- 01.29,4make
7. 8v o Rallivero / Bengt (Team Ninitra) m26,2a -- 01.29,5make
8. 7v t Tupla-Tahti / Ida 31,3ke (m34,2ake) -- 01.30,3make
9. 8v t. Riemu Ros / R. Líden (KiRi) 29,2m -- 01.30,3make xx


LÄHTÖ 7. Ryhmäajo 1100m A-ponit 3v
80ve - 40ve - 20ve - 10ve - 5ve
1. 3v o Hot-Air Charm RC / (RDT) 3.05,4ly -- 03.10,1aly 80ve
2. 3v o Radical Beware / (RDT) 3.11,1ly -- 03.10,5aly 40ve
3. 3v o Saltas Cuba Libre / (RDT) ei enn. -- 03.11,3aly 20ve
4. 3v t Valentina TP / Ida ei enn. -- 03.12,3aly
5. 3v t Toy's Marilyn / (RDT) ei enn. -- 03.12,4aly


LÄHTÖ 8. Ryhmäajo 1100m A-ponit 4v+
Palkinnot 100-140ve ryhmien mukaan
Ryhmä 1. Ajettu tasoitusajona!
1. 4v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 3.03,8 -- 03.02,2ly 100ve
2. 4v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 3.07,3 -- 03.02,3ly 50ve
3. 5v o Al Capony / (Unia) 3.02,8a -- 03.02,4ly 30ve
4. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 03.00,2aly -- 03.02,4ly 20ve
5. 4v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 3.07,3 -- 03.02,5ly 10ve
6. 4v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 3.08,3a -- 03.03,2ly x 10ve
7. 4v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 3.04,7 -- 03.03,3ly 10ve
8. 4v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 3.04,3 -- 03.03,5ly
9. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) ei enn. -- 03.05,3ly
10. 4v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 3.10,4a -- 03.05,4ly x
11. 5v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 3.08,8a -- 03.05,5ly
12. 4v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 3.05,5-- 03.05,6ly xx
13. 4v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 3.03,3 -- 03.06,2ly
4v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 3.05,1 -- HLL

Ryhmä 2.
1. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.52,3 -- 02.52,1aly x 120ve
2. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.51,6 -- 02.52,2aly 60ve
3. 5v o Unian Fairfax / (Unia) 2.52,3 -- 02.52,3aly 40ve
4. 5v o Toy's Daniel / (RDT) 2.55,3aly -- 02.52,4aly 30ve
5. 5v t Radical Elysee / (RDT) 2.52,6aly -- 02.52,5aly x 20ve
6. 5v o Unian Lamborgini / (Unia) 2.53,0 -- 02.53,3aly 20ve
7. 4v o Solinan Salapoliisi / Venla 02.57,2ly -- 02.54,5aly
8. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.59,3 -- 02.55,5aly
9. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.51,3 -- 02.55,6aly xx
10. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.50,2 -- 02.56,1aly xx
11. 5v o Jaws Bond / (RDT) 2.53,2aly -- 02.56,2aly xx
12. 5v t Laminka Speed / (Unia) 2.53,0 -- 02.56,4aly x

Ryhmä 3.
1. 8v t Narrilaivan Lilith / (Unia) 2.38,1 -- 02.38,1aly 120ve
2. 11v t Neiming Girl / (RDT) 2.31,5aly -- 02.38,1aly 60ve
3. 5v t Narrilaivan Friendly / (KiRa) 2.44,7ly -- 02.38,4aly xx 40ve
4. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 02.49,5ly -- 02.39,4aly 30ve
5. 6v o Lilla Gubben / Ninni 02.40,2aly -- 02.39,5aly xx 20ve
6. 8v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.34,1a -- 02.41,2aly x 20ve
7. 8v t Radical Distress / (RDT) 2.31,6aly -- 02.42,5aly
8. 4v o Sølv's Peikko / (KiRa) 2.47,6ly -- 02.42,5aly
9. 9v t Pompeji Suspiria / (RDT) 2.30,4aly -- 02.43,2aly xx
10. 6v t Radikaali Romanssi / (RDT) 2.48,2ly -- 02.43,2aly
11. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 2.45,4ly-- 02.43,5aly xx
12. 6v t Radical Eclipse / (Unia) 2.44,4a -- 02.43,5aly

Ryhmä 4.
1. 12v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.22,5 -- 02.22,2aly xx 140ve
2. 13v o It's Coming Soon / (RDT) 2.22,5aly -- 02.23,3aly 70ve
3. 12v o Gizmo v.d. Zanneshof / Ismo (NaSe) 2.22,0 -- 02.24,5aly 50ve
4. 5v o Narrilaivan Ikiaika / (KiRa) 02.25,4aly -- 02.25,1aly xx 40ve
5. 9v t Medo Metal / (Unia) 2.20,1a -- 02.25,4aly 30ve
6. 8v o Narrilaivan Giblin / (RDT) 2.30,2aly -- 02.26,2aly 30ve
7. 14v o Wilmer CRE / Shavo (NaSe) 2.22,4a -- 02.26,3aly
8. 5v o Unian Revenge / (Unia) 2.29,4a -- 02.26,4aly
9. 15v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.23,2a -- 02.26,5aly xx
10. 12v t Narrilaivan Magdalena / Martta (NaSe) 2.23,0a -- 02.26,6aly
7v o Radical Gotcha! / (RDT) 2.30,2aly -- HML4

Ryhmä 5.
1. 12v t Twinky I.F. / (RDT) 2.15,4ly -- 02.15,1aly 140ve
2. 17v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.12,8 -- 02.15,2aly 70ve
3. 4v o Sølv's Jupiter / (Kira) 02.17,5aly -- 02.15,4aly 50ve
4. 12v o Rásmus SWE / (Unia) 2.18,2 -- 02.15,5aly 40ve
5. 9v o Maestro Go / (Unia) 2.17,5 -- 02.16,2aly x 30ve
6. 15v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.18,9 -- 02.16,2aly 30ve
7. 17v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.14,0 -- 02.16,6aly x
8. 5v t Narrilaivan Tiffany / (KiRa) 02.17,6aly -- 02.17,4aly xx
9. 9v o Paintthetownred / (Unia) 2.17,1a -- 02.18,2aly
10. 16v t Narrilaivan Liitäjä / (Unia) 2.19,4 -- 02.18,3aly
11. 12v t Lorelei v.d. Zanneshof / Lori (NaSe) 2.13,4a -- 02.18,3aly
17v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 2.14,5a -- HLL


LÄHTÖ 9. Ryhmäajo 1600m B-ponit 3v
80ve - 40ve - 20ve - 10ve - 5ve
1. 3v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.21,0 -- 02.20,1aly 80ve
2. 3v o Gillyweed RC / (RDT) 2.25,3aly -- 02.20,3aly 40ve
3. 3v t Alfhild Rys / (Kira) 02.12,4aly x -- 02.21,2aly 20ve
4. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.22,2aly x 10ve
5. 3v o Acid Plum / (Unia) ei enn. -- 02.22,5aly
6. 3v o Enoc Magnum / (Unia) ei enn. -- 02.23,2aly
7. 3v t Toy's Aroania / (RDT) ei enn. -- 02.23,2aly
8. 3v t Hermione Rewa / Jannica (APR) ei enn. -- 02.23,4aly


LÄHTÖ 10. Ryhmäajo 1600m B-ponit 4v+
Palkinnot 100-140ve ryhmien mukaan
Ryhmä 1. Ajettu tasoitusajona!
1. 5v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.14,0 -- 02.16,2ly xx 100ve
2. 5v t Radical Shameless / (RDT) 2.10,1aly -- 02.16,3ly x 50ve
3. 5v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.11,3 -- 02.16,5ly 30ve
4. 15 t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.16,5ly 20ve
5. 4v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.15,1a -- 02.17,1ly xx 10ve
6. 5v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.11,6 -- 02.17,4ly 10ve
7. 5v o Liten Lösning / (Unia) 2.13,2a -- 02.17,6ly 10ve
8. 5v t Roseau / (Unia) 2.23,3a -- 02.18,3ly
9. 4v o Tomtebos / Ida 2.19,2aly -- 02.18,5ly
10. 4v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.16,4a -- 02.19,2ly
11. 7v t Love To Bits / (RDT) 2.10,3aly -- 02.19,3ly
12. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.12,3 -- 02.19,4ly
13. 5v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.20,6 -- 02.19,4ly

Ryhmä 2.
1. 8v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 2.03,5 -- 01.59,2aly 120ve
2. 7v t Barbarella RC / (RDT) 2.02,3ly -- 01.59,4aly 60ve
3. 8v o Stilig Rej / Ninni 01.57,3ly -- 01.59,5aly 40ve
4. 9v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 56,8a -- 01.59,5aly 30ve
5. 9v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 55,3 -- 02.00,2aly 20ve
6. 8v o Neutron B / Nero (NaSe) 55,5 -- 02.00,3aly 20ve
7. 8v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) m2.00,1 -- 02.00,4aly
8. 8v o Hampus NRL / (RDT) 1.59,5aly -- 02.01,2aly x
9. 8v t Bellaire RC / (RDT) 1.55,2aly -- 02.02,2aly x
12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.04,2 -- HLL
5v t Ania Lotte / Venla 01.56,4ly -- HLL
8v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 56,0 -- HLL

Ryhmä 3.
1. 15v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) 53,1a -- 01.52,1aly 140ve
2. 7v o Caporeira Warrior / (RDT) 1.54,3aly -- 01.52,3aly 70ve
3. 7v o Radical Grimmer / (RDT) 1.52,3aly -- 01.52,4aly xx 50ve
4. 8v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 53,3 -- 01.52,5aly 40ve
5. 18v o Gunnar Jarl / Jasu (NaSe) 53,7 -- 01.52,5aly x 30ve
6. 8v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 54,6 -- 01.52,6aly 30ve
7. 7v o Top Priority / (RDT) 1.54,4aly -- 01.53,2aly
8. 16v o Freyr Odin / Freyja (NaSe) 52,8 -- 01.53,4aly
9. 7v o Fire Heart / (KiRa) 54,8x -- 01.53,6aly
10. 15v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) 53,3 -- 01.54,5aly
9v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 54,1 -- HML2

Ryhmä 4.
1. 15v t Toy's Nancy / (Unia) 1.42,4 -- 01.47,1aly 140ve
2. 17v t Friida Narr / Riia (NaSe) 50,1 -- 01.47,2aly 70ve
3. 15v t Britt Astrid / Aada (NaSe) 45,2a -- 01.47,3aly 50ve
4. 9v t Betty Blue RC / (Unia) 1.47,0a -- 01.47,5aly 40ve
5. 15v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 52,2 -- 01.48,4aly x 30ve
6. 15v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 46,4a -- 01.48,5aly xx 30ve
7. 17v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 40,4a -- 01.49,1aly
8. 10v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 51,2 -- 01.49,1aly
9. 15v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 51,7a -- 01.49,2aly
10. 14v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.49,6aly
12v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 47,5a -- HLL

Päivän Symppis:
Narrilaivan Tuskantuoja

Paras valjakko:
Tähtiainesta ja Ilmari
Oli ylivoimainen pari pisimmällä matkalla pienestä haparoinnista huolimatta

Copyright © Ellu (VRL-14177) ellei toisin mainita -- saltan-vt[at]luukku.com
Tämä on Virtuaalitalli, mikään ei ole todellista - This Is A Sim-Game Stable, nothing is real
Tämä on Virtuaalihevonen - This Is A Sim-Game Horse
Mikä on Virtuaalitalli?